Kategorie

Producenci


Warunki dostawy 

1. Towar dostarczany jest wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktura VAT), który jest dołączony do przesyłki na adres podany przez Klienta przy składaniu zamówienia.  

2. Koszty transportu i spedycji dotyczą dostaw wyłącznie na terenie Polski i są zgodne z poniższym zestawieniem:

  • Przesyłki o wartości do 1400 zł netto – koszt 19 zł netto (23,37 zł brutto)
  • Jeżeli wartość zamówienia przekracza kwotę 1400 zł netto, koszt przesyłki pokrywa ART-POL.
  • Koszty transportu i spedycji są doliczane do łącznej kwoty do zapłaty, w wysokości zależnej od wartości netto zamówienia, zgodnie z punktem 2. zamówiony towar jest wysyłany firmą kurierską.

3. Odbiór osobisty towaru odbywa się w biurze handlowym na ul. Narwickiej 19B w Gdańsku, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00.

4. Zamówienia nieodebrane zostają anulowane po 14 dniach.

5. Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. Paczka powinna być oklejona taśmami i taśmy te nie powinny być uszkodzone. W przypadku stwierdzenia uchybień bądź braków w dostawie (ilość otrzymanego towaru nie jest zgodna z ilością podaną na dowodzie zakupu), Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia, opis uszkodzeń lub braków, podpis kuriera i osoby odbierającej. Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu internetowego ART-POL oraz skontaktować się z administratorem sklepu drogą mailową na adres sklep@artpolpolska.pl

6. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.

7. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru i uregulowania należności za zamówione towary zgodnie z wybraną formą płatności. Kupujący może odmówić odbioru zamówionego towaru jedynie w przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru przesyłki jej uszkodzenia. 


Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Telefon:58 3420431; 533 308 277; 536 404 996

Wyślij wiadomość