Kategorie

Producenci

Hełmy ochronne i ochrona słuchu

Jest 27 produktów.

W przypadku wielu prac budowlanych czy drogowych, niezwykle ważna jest skuteczne zabezpieczenie głowy. Każdy pracodawca jest zobowiązany udostępnić swoim pracownikom hełmy ochronne, które będą odpowiednią barierą przed uderzeniami. Zapewniają również odpowiednia amortyzację w przypadku uderzenia.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór hełmów, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Asortyment tego rodzaju dopełniają także wykonane z miękkich i wytrzymałych materiałów czapki. Mogą być one noszone same lub pod kaskiem. Stanowią one świetna ochronę przed wiatrem oraz zimnem

W wielu pracach przemysłowych wykorzystuje się ciężki sprzęt, który generuje hałas, a czasami również pyły czy niewielkie ścinki. Aby odpowiednio zadbać o narząd wzroku i słuchu, proponujemy okulary ochronne, nauszniki czy zatyczki przeciwhałasowe. Każde z oferowanych przez nas okularów czy nauszników wykonane są materiałów odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Posiadają również wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Newsletter

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Telefon:58 3420431; 533 308 277; 536 404 996

Wyślij wiadomość

Promocje

Aktualnie brak promocji