Kategorie

Producenci

Obuwie białe i do przemysłu spożywczego HACCP

Jest 11 produktów.

Pragniemy Państwu zaoferować ergonomiczne obuwie ochronne, które chroni stopy pracowników w trakcie pracy i zapewnia komfort.
Nasze ubrania robocze HACCP to np. Klapki BRC-ANCUS. Produkty tego typu są wykonane z dziurkowanej, syntetycznej skóry, która jest wytrzymała na uszkodzenia, dzięki czemu produkt może być bardzo długo wykorzystywany w pracy.

Posiadamy także buty robocze białe BMFOODM wykonywane z tworzywa sztucznego z wymienną wyściółką impregnowaną środkiem bakterio- oraz grzybobójczym, dzięki czemu produkt jest w stanie zapewnić ochronę oraz komfort podczas użytkowania.

Nasze ubrania robocze HACCP to także wysokie buty robocze białe, które doskonale sprawdzają się podczas pracy ze środkami chemicznymi. Mogą być wykorzystywane np. w przemyśle spożywczym. Są wykonane z tworzywa sztucznego i posiadają właściwości kwasoodporne i olejoodporne, które sprawiają, że zapewniają pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Wśród obuwia tego typu posiadamy model BRC-ECLYPSE-SB wyposażony w stalowy podnosek.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Newsletter

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Telefon:58 3420431; 533 308 277; 536 404 996

Wyślij wiadomość

Promocje

Aktualnie brak promocji