Kategorie

Producenci

Fartuchy robocze i ochronne

Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Grupa BASIC
 • Grupa MASTER
 • Grupa PREMIUM
 • Fartuchy "przednie"
 • Fartuchy metalowe antyprzecięciowe

  W naszym asortymencie znajdują się artykuły zabezpieczające pracowników przed urazami kłutymi oraz ciętymi. Są przeznaczone dla osób pracujących w zakładach mięsnych, przy przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz innych tego typu zajęciach. Każdy oferowany przez nas fartuch jest odporny na przecięcie, przystosowany do pracy w systemie HACCP i spełnia normy EN13988.

  Nasza odzież antyprzecięciowa jest wykonana ze stali nierdzewnej, dlatego doskonale sprawdza się w trakcie oddzielania mięsa od kości, obróbki tworzyw sztucznych, skór oraz innych zajęć wymagających cięcia. Jej wykorzystanie jest szczególnie rekomendowane, gdy noże są skierowane w kierunku ciała osoby pracującej.

  Fartuch antyprzecięciowy to odzież ochronna, która zapewnia ochronę zakrytych części ciała przed ranami ciętymi oraz kłutymi. Produkty tego typu są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru, nie ograniczają swobody ruchów, a ich noszenie nie jest uciążliwe. Są bardzo łatwe w czyszczeniu, co również przekłada się a komfort pracy.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Newsletter

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Telefon:58 3420431; 533 308 277; 536 404 996

Wyślij wiadomość

Promocje

Aktualnie brak promocji